Klimatyzacja dla każdego

Wentylacja budynków

Systemy VRF

OFERTA KLIMATYZATORÓW :

Skupiamy się przede wszystkim na najwyższej jakości usług i zadowoleniu naszych klientów dlatego gorąco polecamy sprawdzonych Japońskich producentów takich jak : Rotenso / Mitsubishi / Daikin – są to urządzenia o najlepszych parametrach technicznych z  5 letnią gwarancją producenta i pełną dostępnością serwisu.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie klimatyzatory dostępne na rynku z wyjątkiem marketowych Chińczyków. Do zapytania o wycenę najlepiej załączyć rzut pomieszczeń. Zadaj zapytanie

KLIMATYZACJA :
Klimatyzatory typu : Split / Multi-split / Kanałowe / mini VRV / VRV – sprzedaż, dostawa i montaż urządzeń oraz serwis

Przy zakupie klimatyzatorów przez naszą firmę wraz z montażem wystawiamy fakturę zbiorczą ( dla osób fizycznych vat 8% na całe zamówienie – montaż wraz z urządzeniem ). Montujemy urządzenia wszystkich firm także tych które Państwo zakupicie we własnym zakresie wtedy należy pamiętać że gwarantem na urządzenia jest sklep w którym zostały zakupione klimatyzatory. Nasi monterzy posiadają aktualny certyfikat SZWO i F-gazy dlatego montaż klimatyzatorów przebiega zgodnie z zaleceniami UDT ( Urząd Dozoru Technicznego ) i w razie awarii urządzeń nie będzie problemu z uwzględnieniem reklamacji przez producenta klimatyzacji. Oferowane przez nas klimatyzatory są nowe bez wad fabrycznych i objęte gwarancją minimum 36-miesięcy od daty zakupu. Używamy tylko najwyższej klasy materiałów montażowych – miedzianych rur w kauczukowej otulinie / specjalnych rurek do odpływu skroplin odpornych na uszkodzenia i promieniowanie UV, a także najwyższej jakości przewodów elektrycznych. Wszystkie te zabiegi instalacyjne mają na celu przedłużyć żywotność instalacji freonowej i samych urządzeń do terminu znacznie przekraczającego gwarancję producenta.

Klimatyzacja

Wentylacja

Ogrzewanie