Klimatyzacja dla każdego

Wentylacja budynków

Systemy VRF

Montaż Klimatyzacji 

Oferujemy najwyższą jakość usług pod względem wykwalifikowanego i certyfikowanego personelu ” Certyfikaty ” . Przy montażu klimatyzacji pracujemy na najwyższej jakośći urządzeniach i miernikach pomiarowych a także najlepszych dostępnych na rynku materiałach instalacyjnych takich jak rury miedziane w odpowiedniej kauczukowej otulinie i grubości ścianek  spełniających normy chłodnicze w zakresie wszystkich klimatyzatorów ( split / multi-split / vrf ).

Połączenia instalacji z klimatyzatorem ( skraplaczem lub parownikiem ) są odpowiednio wygładzone i starannie dokręcane lub spawane jeżeli montujemy klimatyzatory komercyjne ( spawanie tylko pod azotem ). Okablowanie szczególnie przy przesyłaniu sygnałów na większe odległości np. miedzy skraplaczem vrf, a parownikami montowanymi kilka pięter niżej zawsze są odseparowane od przewodów zasilających i odpowiednio ekranowane.

Uzupełnianie czynnika chłodniczego ( freonu ) i rozliczenie emisji CO2 zawsze spada na inwestora / należy o tym pamiętać i warto zastanowić się czy zamontować kilka mniejszych klimatyzatorów czy mniejszą liczbę skraplaczy ale za to mieć obowiązek prowadzenia karty urządzenia i rozliczania się z emisji gazów cieplarnianych. więcej : PROZON

Gwarancja na urządzenia zakupione w naszej firmie wynosi minimum 3 lata od daty montażu / najczęściej jest to 5 lat. Dajemy pełną gwarancję na zgodność kart urządzeń i dopuszczenie ich montażu na rynku Polskim, a także gwarantujemy wysoką jakość i sprawne działanie instalacji wykonanej przez “Klima 24h”. Należy pamiętać że urządzenia zakupione przez inwestora we własnym zakresie podlegają gwarancji w sklepie gdzie dokonano zakupu, z doświadczenia wiemy że serwis takich urządzeń jest fikcyjny i w razie awarii trzeba samemu zadbać o naprawę a także demontaż czy ponowny montaż naprawionego klimatyzatora.

Klimatyzacja

Wentylacja

Ogrzewanie