Klimatyzacja dla każdego

Wentylacja budynków

Systemy VRF

OFERTA SYSTEMÓW POMP CIEPŁA :

Jesteśmy Certyfikowanym Instalatorem wiodącej marki Panasonic a także innych urządzeń grzewczych , staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą dostępną jakość jaka jest na rynku Polskim. Urządzenie posiada między innymi możliwość diagnozowania parametrów pracy po przez sieć WiFi , dzięki czemu instalator może zdiagnozować parametry pracy , a nawet zmienić parametry zadane przez inwestora bez konieczności przyjazdu na serwis.

Robimy projekt inwestycji / dobór urządzeń i najlepszego dostępnego rozwiązania biorąc pod uwagę wytyczne inwestora / zamówienie i certyfikowany montaż urządzenia co gwarantuje długoletnią pracę i brak uszkodzeń / serwis gwarancyjny i po gwarancyjny

OGRZEWANIE :
ogrzewanie : powietrzna pompa ciepła / dom pasywny / dom energooszczędny / systemy komercyjne

Obecnie najtańsze źródło energii gdzie współczynnik wydajności cieplnej do mocy zasilania “COP”  w nowym budownctwie  = 5.0 i więcej, oczywiście przy zastosowaniu dobrej jakościowo Pompy Ciepła i dobraniu jej wielkości i charakterystyki do obiektu bez dobrego doboru i prawidłowej instalacji można nigdy nie uzyskać dobrych parametrów Pompy.

Pompy ciepła firmy Panasonic zgodnie zostały uznane za najlepsze dostępne na rynku stąd nasze zainteresowanie sprzedażą i montażem tych właśnie urządzeń . pompa ciepła to urządzenie służące nie tylko do ogrzewania wody użytkowej i tej w obiegu cieplnym ,a również może służyć do chłodzenia latem przy zastosowaniu odpowiednich klimakonwektorów.

Kosz montażu całej instalacji jest porównywalny z kosztem pieca gazowego  ( dodatkowym “+” jest lepsza wydajność pompy ciepła / potrzebne tylko zasilanie elektryczne /brak emisji szkodliwych substancji  do środowiska / możliwość dopłat Państwowych )

Klimatyzacja

Wentylacja

Ogrzewanie